باربری | کرایه و هزینه باربری | تعرفه خدمات باربری | بیمه و بارنامه

ماهان بار مجری خدمات حمل و نقل ترانزیت در تهران و سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی به صورت شبانه روزی و با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت است.

09193157510

باربری تهران

یکی از خدمات تخصصی در حوزه حمل و نقل باربری است ؛ همانطور که می دانید حمل و نقل کالا و وسایل یکی از خدمات پرتقاضا در صنعت حمل و نقل است از این رو یکی از خدمات ماهان بار خدمات حمل بار یا باربری است ؛ باربری شامل دوبخش کلی است ؛ تهران و شهرستان ؛ خدمات درون شهری که شامل شهر تهران است یکی از خدماتی است که بیشتر در راستای انجام فعالیت های اسباب کشی مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی و کشاورزی کاربرد دارد ؛ و خدمات حمل بار برون شهری شامل حمل بار از مبدا تهران به کلیه شهر های ایران است ؛ کلیه خدمات حمل بار با وسایل نقلیه مختلفی صورت می پذیرد که در ذیل به آنها اشاره خواهیم نمود:

تعرفه باربری

کرایه و هزینه باربری

ناوگان حمل بار درون شهری و برون شهری شامل موارد ذیل است:

 1. پیکاب های سایز کوچک شامل پیکان وانت ، میتسوبیشی وانت و…
 2. پیکاب هایی با ابعاد بزرگتر شامل نیسان وانت ، مزدا وانت ، تویوتا وانت ، گریت وال و …
 3. هیوندا و ایسوزو
 4. خاور روباز
 5. خاور مسقف
 6. کامیون تک
 7. تریلی
 8. و سایر وسایل نقلیه در ناوگان حمل و نقل باربری

حتما در ثبت سفارش خدمات حمل بار به موارد ذیل توجه بفرمائید:

 1. خدمات به صورت تخصصی و توسط یکی از شرکت های معتبر صورت پذیرد.
 2. وسیله نقلیه متناسب با نیاز شما انتخاب و ارسال گردد.
 3. خودرو دارای کارت هوشمند باشد.
 4. راننده وسیله نقلیه دارای کارت سلامت باشد.
 5. بیمه و بارنامه دولتی مطابق ارش دقیق محموله صادر گردد.
 6. در صورت نیاز به خدمات بسته بندی حتما 48 ساعت پیش از سرویس اعلام شود.
 7. در صورت نیاز به خدمات بارگیری ، بارچینی و تخلیه حتما پیش از سرویس اعلام گردد.
 8. هزینه سرویس و کلیه خدمات پیش از اعزام خودرو معین و مشخص گردد.

باربری شهرستان

کسب رضایت مشتری و انجام دقیق خدمات باربری نیازمند صرف دقت بسیار و ارائه کیفیت بالا به مشتری است ؛ لذا در ذیل برخی از مزیت های ماهان بار نسبت به سایر مجموعه های حمل بار درون شهری و برون شهری را بیان می نمائیم:

باربری تهران

 • حمل بار درون شهری و برون شهری: همانطور که می دانید گاهی از اوقات اسباب کشی و جابجائی درون شهری است و گاها از مبدا تهران به سایر استان ها و شهرستان های کشور است ؛ لذا ما در ماهان بار این آمادگی را داریم تا کلیه خدمات باربری را هم به صورت شهری در شهر تهران و هم به صورت برون شهری به مقصد کلیه استان ها و شهر های ایران  انجام دهیم.
 • ناوگان مجهز و مخصوص خدمات باربری درون شهری و برون شهری: وسایل نقلیه موجود در ناوگان ماهان بار مسقف و مجهز به کلیه ملزومات جهت حمل بار شما به بهترین نحو ممکن هستند.
 • بارچینی حرفه ای: بارچینی و چیدمان اسباب و اثاثیه در وسیله نقلیه یکی از موارد بسیار مهم در زمینه باربری تهران و باربری شهرستان است ؛ از این رو ما با بهره گیری از کادری مجرب کلیه خدمات بارچینی حرفه ای را به نحو احسن برای شما عزیزان انجام می دهیم.
 • بارگیری و تخلیه حرفه ای: بارگیری و تخلیه یکی دیگر از مواردی است که بسیار مهم است ؛ از این رو در جهت انجام پروسه باربری به نحو احسن و حفظ سلامت محموله شما ما با استفاده از کادر مجرب بارگیری و تخلیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و علی الخصوص همشهریان ساکن در تهران هستیم.
 • بسته بندی حرفه ای: بسته بندی با استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه در راستای انتقال هرچه بهتر اسباب ، اثاثیه و لوازم مسکونی ، اداری ، تجاری شما عزیزان با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد.
 • قیمت مناسب: ماهان بار همواره در تلاش است تا با ارائه بالاترین سطح کیفیت همواره مناسب ترین قیمت را نیز به شما ارائه دهد تا با صرفه جوئی در هزینه ها از هدر رف منابع و سرمایه پیشگیری گردد.

باربری تهران به شهرستان

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خدمات باربری با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوئی به شما عزیزان هستند.

09193157510

منبع